При замовленні через кошик на сайті (без дзвінка) – знижка 5%

Дверна фурнітура Апекс

Філософія бренду Апекс – стабільна якість дверної фурнітури у будь-якому ціновому сегменті, продукція повинна прагнути до вершини за всіма основними характеристиками (дизайну, якості та надійності). Саме це допомагає дверній фурнітурі Apecs залишатися серед лідерів ринку.

Метою компанії є розробка якісних замково-залізних виробів, які забезпечують безпеку, комфорт та зручність. При цьому компанія Апекс дбає не тільки про високу якість своєї фурнітури, а й про збереження конкурентної ціни.

Вся фурнітура Апекс відповідає основним сучасним вимогам:

 • безпека;
 • комфорт;
 • неповторний стиль.

Фурнітура Апекс – це європейський дизайн, стабільна якість та розумна ціна.

Продукція Apecs

Асортимент фурнітури Apecs включає понад 10 товарних груп та 2000 найменувань. Під брендом ТМ Апекс здійснюється випуск різних замково-залізних товарів:

Компанія Apecs приваблює найкращий світовий досвід та використовує власні технологічні розробки для динамічного розвитку та впевнено дивиться у майбутнє.

Історія компанії

Назва бренду APECS походить від латинського слова «apex», тобто «вершина».

У 2000 році бренд відкрив офіс у Пекіні для досягнення одразу кількох цілей:

 • відслідковувати роботу місцевих заводів та відбирати найкращих для виробництва;
 • контролювати якість продукції;
 • удосконалити товарні позиції відповідно до трендів у дизайні та безпеці.

Офіс і досі управляє виробничими процесами та контролює якість продукції, що випускається.

У 2000-2004 роках ТМ Апекс зарекомендувала себе одним із найстабільніших і якісних виробників у сегменті замково-залізних виробів, що виготовляються в КНР.

У 2007-2008 роках компанія вивела на європейський ринок серію циліндрових механізмів з високим ступенем захисту від злому, включаючи підбір відмичок та бампінг.

У 2009 році було затверджено та впроваджено у виробництво власні стандарти якості, засновані на європейських (EN) та американських стандартах якості (ANSI). Одночасно із запуском власних стандартів на базі основного заводу в Шанхаї розпочав свою роботу центр тестування продукції. Дослідження проводяться на 20 різних стендах та покликані перевірити стійкість фурнітури до силових впливів, а також її ресурс роботи.

Компанія Апекс не втрачає уваги жодної деталі, ретельно приділяючи уваги розробці кожного аспекту фурнітури – від дизайну до надійності. Саме тому продукцію Apecs вибирають у всьому світі для обладнання житлових будинків та квартир, офісів, ресторанів та кафе, готелів, об'єктів із підвищеними вимогами до безпеки.

Виробництво фурнітури Апекс

Випуск продукції Апекс здійснюється на заводі в Шанхаї (Китай). Деякі комплектуючі та готові вироби під ТМ Apecs виготовляються іншими заводами на території КНР під строгим контролем стандартів інженерів за якістю.

Один із пріоритетних напрямів розвитку – контроль якості продукції. З 2009 року на базі центрального офісу працює сучасна лабораторія якості продукції. Паралельно розпочалася розробка власних технічних стандартів якості з урахуванням стандартів Європейського союзу, які були запроваджені у 2009 році та успішно використовуються в даний час.

Унікальність лабораторії полягає у великій кількості обладнання – це понад 25 установок для регулярної перевірки працездатності замків та циліндрових механізмів, аналізу твердості та адгезії покриття, а також тестування на стійкість до корозії у соляному тумані (NSS). В середньому в лабораторії Apecs проводиться щорічно близько 3500 випробувань.

Всі випробування проводяться відповідно до національних або міжнародних стандартів.

Назва фурнітури Апекс часто пишуть неправильно, наприклад, Apex, Apexs або навіть Apecks. Це не так – правильна назва Apecs.

Часті питання про фурнітуру АПЕКС

 • Що це за фірма Apecs?

  APECS – один із найбільших міжнародних брендів замків та дверної фурнітури. Компанія виготовляє сучасні замочно-залізні вироби високої якості за розумною ціною. Продукція Апекс – це якісна альтернатива європейському преміум-сегменту.
 • Хто виробник Апекс?

  Випуск фурнітури Апекс здійснюється на заводі у Шанхаї (КНР). Деякі комплектуючі та готові вироби випускаються іншими заводами на території Китаю відповідно до національних або міжнародних стандартів під строгим контролем інженерів з якості APECS.
 • Як вибрати фурнітуру Апекс?

  Вибрати фурнітуру можна за допомогою зручного фільтра на сайті APECS.KIEV.UA. Він знаходиться ліворуч у кожному розділі при перегляді сайту на PC або відкривається при натисканні на плюсик біля «Підбір за параметрами» під час перегляду на мобільному. Зазначайте галочками необхідні Вам параметри для фільтрації асортименту. На сторінці більшості товарів є не тільки опис та характеристики, а й креслення із зазначенням усіх розмірів.
 • Де купити фурнітуру Апекс у Києві?

  Наш Інтернет магазин (офіс) знаходиться за адресою: м. Вишневе (Крюківщина, вул. Молодіжна, 28).

  Фурнітура не знаходиться в офісі за замовчуванням. Попереднє замовлення ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

  На час воєнних дій та відключень електроенергії, будь ласка, погодьте час свого візиту заздалегідь по телефону.