При замовленні через кошик на сайті (без дзвінка) – знижка 5%

Підбір за параметрами

Міжосьова відстань
Тип механізму секретності
Відстань до ключового отвору (Backset)
Комплектація ручками

Замки для м/п дверей

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Замки для пластикових дверей є механізмами, які встановлюються на пластикові двері для забезпечення безпеки та захисту. Вони служать для закріплення дверей у закритому положенні та запобігання несанкціонованому доступу.

Замки для пластикових дверей можуть додатково вимагати різні компоненти, такі як циліндрові механізми, накладки і ручки. Вони часто оснащені механізмами блокування, які потребують спеціального ключа для відкриття дверей. Крім того, сучасні замки мають додаткові функції, такі як системи контролю доступу або можливість використання електронних ключів.

Вибір замка для пластикових дверей залежить від рівня необхідної безпеки та персональних переваг. Важливо переконатися, що замок має відповідну класифікацію та сертифікацію, щоб бути впевненим у його надійності.
Замки для пластикових дверей широко використовуються в будинках, офісах, магазинах та інших будівлях, де використовуються пластикові двері. Вони є важливою складовою системи безпеки та забезпечують захист від несанкціонованого доступу та злому.

Види замків для пластикових дверей

Дверні замки для пластикових дверей бувають трьох видів:

Замок-рейку для пластикових дверей найчастіше встановлюють в офісах, поліклініках, медичних кабінетах та інших приміщеннях. Його перевага в тому, що незважаючи на те, що він досить маленький, при цьому він дуже міцний, що дозволяє користуватися ним протягом тривалого часу за високого ступеня навантаження.

Роликовий врізний замок – найкращий варіант для міжкімнатних пластикових дверей для домашнього використання, оскільки замок невеликого розміру. Також його можна використовувати в хвіртках.

Замок із защіпкою для пластикових дверей необхідний тоді, коли використовується натискна ручка.

Купити замок для пластикових дверей

Наш магазин пропонує широкий асортимент замків Apecs для пластикових дверей, щоб задовольнити різні потреби наших клієнтів.

Якщо ви підбираєте замок Apecs на заміну зламаному, необхідно виміряти три основні:

 • бексет (дормас) – відстань від торцевої планки замка до середини циліндра замку (у нас є замки лише зі значенням 20 та 25 мм);
 • міжосьова відстань (якщо є натискна ручка) – відстань від центру квадрата отвору під ручку до середини циліндра замка (у нас є замки лише зі значенням 85 мм);
 • ширина лицьової планки – для пластикових дверей зазвичай становить 16 мм або 24 мм.

Необхідний аналог ви легко зможете підібрати в каталозі нашого сайту за допомогою зручного фільтру.

Часті питання по замкам для ПВХ дверей

 • Які замки для пластикових дверей найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими є моделі:

 • Які замки для пластикових дверей найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші замки для пластикових дверей в цьому році:

 • Що таке замки для пластикових дверей?

  Замки для пластикових дверей – це врізні механізми, які встановлюються на пластикові двері з метою забезпечення безпеки та безпосереднього функціонування дверей (закріплення дверей у закритому положенні).

 • Які є види замків для пластикових дверей?

  Дверні замки для пластикових дверей бувають трьох видів: багатозапірний (замок-рейка), роликовий та з клямкою. Замок-рейку найчастіше встановлюють в офісах, поліклініках, медичних кабінетах та інших приміщеннях. Роликовий врізний замок є найкращим варіантом для пластикових міжкімнатних дверей у домашніх умовах. Замок із защіпкою необхідний, коли використовується натискна ручка.