При замовленні через кошик на сайті (без дзвінка) – знижка 5%

Накладні замки

на сторінку
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Показані 1 - 12 із 29 пунктів

Накладні замки – це пристрої, які використовуються для замикання дверей. Вони встановлюються на внутрішній стороні дверей і мають вигляд коробки із вбудованим секретним механізмом. З одного боку коробки знаходиться клямка, а з іншого боку – замкова щілина. Зазвичай встановлюють накладні замки на вхідні двері в квартири, гаражі та хвіртки дворів. Іноді такі замки встановлюють на міжкімнатні двері.

Види накладних замків

Існує кілька видів накладних замків, які можуть відрізнятися за механізмом роботи, рівнем безпеки та ступенем зручності використання.

Одним із найпоширеніших видів є звичайні механічні накладні замки. Вони відкриваються ключем, який необхідно вставити в замок і повернути. Цей вид замків відрізняється надійністю та довговічністю.

Ще одним видом є електронні накладні замки. Вони можуть відкриватися як за допомогою ключа, так і за допомогою пульта дистанційного керування, безконтактної картки або коду. Такі замки забезпечують більш високий рівень безпеки та можуть бути оснащені системою оповіщення.

Вибираючи накладний замок, слід орієнтуватися на свої потреби та особливості приміщення. Якщо вам потрібна зручність використання, то найкраще підійдуть електронні замки. У будь-якому випадку, важливо вибирати якісні та надійні замки, які забезпечать захист вашого майна та збережуть ваш спокій.

Який замок краще врізний або накладний

Вибір між врізним та накладним замком залежить від ваших потреб та особливостей дверей. Розглянемо їх основні переваги та недоліки:

Накладний замок

Переваги:

  • простіше в установці, не вимагає фрезерування отвору у двері;
  • може бути встановлений практично на будь-який тип дверей;
  • доступніший за ціною, ніж врізний замок.

Недоліки:

  • менш безпечний, тому що кріплення можуть бути видні зовні двері;
  • менш міцний, тому що кріпиться до поверхні дверей;
  • менш естетичний, тому що весь корпус видно всередині приміщення.

Врізний замок

Переваги:

  • безпечніше, тому що повністю захований усередині дверей;
  • міцніше, оскільки закріплений у полотні дверей і може бути додатково захищений;
  • естетичніше, тому що видно лише лицьову планку при відчинених дверях.

Недоліки:

  • складніше в установці, вимагає фрезерування отвору у двері;
  • найчастіше вимагає додаткових дій під час встановлення;
  • зазвичай дорожче за накладний замок.

Якщо безпека ваших дверей є пріоритетом, то врізний замок буде найкращим вибором. Якщо ви шукаєте більш доступний за ціною і простіше в установці замок, то накладний замок може бути більш підходящим варіантом.

Купити накладний замок Apecs у Києві

У Києві можна легко купити накладні замки та іншу фурнітуру дверей Apecs онлайн з доставкою по всій Україні. Перегляньте наш електронний каталог і виберіть необхідний замок. У каталозі є всі необхідні характеристики та ціни на товар.

Часті питання по накладним замкам

  • Які накладні замки Apecs найдешевші?

    На сьогоднішній день найдешевшими є моделі:

  • Які накладні замки Apecs найпопулярніші в 2024 році?

    Найпопулярніші накладні замки Apecs в цьому році:

  • Що таке накладні замки?

    Накладні замки – це пристрої, які використовуються для замикання дверей. Вони встановлюються на внутрішній стороні дверей і мають вигляд коробки із вбудованим секретним механізмом. З одного боку коробки знаходиться клямка, а з іншого боку – замкова щілина. Зазвичай накладні замки встановлюють на вхідні двері в квартири, гаражі та хвіртки дворів.

  • Які накладні замки бувають?

    За типом запірного механізму накладні замки поділяються на: циліндрові, сувальдні, електромеханічні та рейкові.

  • Чим відрізняються механічні та електронні накладні замки?

    Механічні замки працюють механічно, без застосування електрики або електроніки, і відкриваються лише за допомогою фізичного ключа. Електронні замки, у свою чергу, використовують електроніку та можуть відкриватися за допомогою ключів, карт, кодів, біометричних даних та інших методів. Електронні замки зазвичай безпечніші, оскільки вони можуть надавати доступ лише авторизованим користувачам, а також керуватися та моніторитися з віддаленого місця. Однак, механічні замки зазвичай більш надійні і довговічні, так як вони не схильні до електронних збоїв і не потребують енергії для своєї роботи.