При замовленні через кошик на сайті (без дзвінка) – знижка 5%

Про продукцію Apecs

Фурнітура Apecs – це більше 10 товарних груп і понад 2000 найменувань продукції - замків, ручок та іншої дверної фурнітури (навісні, накладні і врізні замки, доводчики, упори, петлі, шпінгалети, віконна та дверна фурнітура).

Компанія Apecs розпочала свою роботу в 1992 році і тривалий час займалася дистрибуцією замків вітчизняного та європейського виробництва. Тоді ж були сформульовані основні принципи нового бренду:

  • європейський дизайн;
  • стабільну якість;
  • розумна ціна.

Ключовою ідеєю бренду є стабільна якість продукції в будь-якому ціновому сегменті ринку: від економ-класу до преміум.

Товарні лінійки Apecs

APECS PREMIER

APECS PREMIER – лінійка, що представляє верхній сегмент бренду Apecs (Апекс), головним пріоритетом в якій є високі експлуатаційні та споживчі характеристики продукції, а також інноваційні та оригінальні технологічні та дизайнерські рішення. Контролю якості приділяється особлива увага, що дозволяє надавати на товар максимальні терміни гарантії. Продукти Apecs Premier сміливо можна позиціонувати, як кращі на ринку в своїй категорії.

APECS STANDARD

APECS STANDARD – основна товарна лінійка, відповідає званню «золотої середини». Apecs Standard охоплює найбільшу частину асортименту продукції Apecs, характеризується високими споживчими властивостями при оптимальній ціні. Товари цієї лінійки мають збільшений в порівнянні з лінією BASIC термін гарантії. Оптимальний асортимент і стабільність якості дозволяють продукції Apecs Standard займати лідируючу позицію в середньому сегменті.

APECS BASIC

APECS BASIC (SIMPLE) – лінійка продукції, основний упор в якій робиться на доступність для споживача. Продукція Apecs Basic - це прості і перевірені рішення при збереженні гідного рівня якості.

APECS B2B

APECS B2B – продукція, призначена для виробників дверей. Цей додатковий індекс може бути присутнім на упаковці товарних лінійок Apecs Standard і Premier. Продукція з індексом B2B має технічну упаковку і комплектацію, орієнтовану на виробників дверей.

На даний момент на упаковках Apecs можна побачити ще кілька товарних лінійок, які поступово перетворюються на одну з перерахованих вище.

APECS INOX

APECS INOX – індивідуальна лінійка, в яку входить продукція, виготовлена з нержавіючої сталі. Лінійка орієнтована на офісні та громадські приміщення, ідеально поєднуючись з найбільш поширеними сучасними стилями для такого типу приміщень - модерном і хайтеком. Чудова якість і гарантована довговічність.

APECS ALUMIO

APECS ALUMIO – лінійка дверних ручок з алюмінію, що відображає сучасні європейські тенденції ринку. Прості і зручні, легкі і міцні з якісним гальванічним покриттям.