Підбір за параметрами

Колір

Дверні ручки

на сторінку
Показані 1 - 12 із 470 пунктів
Показані 1 - 12 із 470 пунктів

Дверні ручки Apecs (Апекс)

Ручка дверна – основний елемент фурнітури для дверей. Від них значною мірою залежить зовнішній вигляд вхідних або міжкімнатних дверей, відповідність інтер'єру і зручність використання. Підбір всієї дверної фурнітури слід починати з дверної ручки.

Види дверних ручок

Залежно від способу відкриття дверей використовують різні види ручок.

Нажимні ручки. До натискних відносяться як ручки на розетці, так і ручки на планці. Такі ручки застосовуються як для міжкімнатних, так і для вхідних дверей. Для фіксації двері в закритому положенні додатково використовуються язичкові або магнітні прохідні механізми або замкові механізми.

Поворотні ручки. Зазвичай поворотні ручки-кноби виготовляють у формі кулі або конуса. У деяких варіантах виконання використовується замковий механізм. Ці ручки не завжди зручні, зате вони чудово виглядають і легко вписуються в будь-який стиль інтер'єру.

Стаціонарні ручки. Дверні ручки-скоби використовуються для міжкімнатних дверей, які не треба часто відкривати або не потрібно замикати. Стаціонарні ручки можуть використовуватися разом з роликовими засувками. Ручка скоба – це не завжди просто проста скоба, вона може бути виконана у вигляді складних фігурних елементів.

Матеріали дверних ручок

Виробники сучасних ручок пропонують свої вироби з:

  • сплав ЦАМ (цинк, алюміній, мідь);
  • алюміній;
  • силумін;
  • нержавіюча сталь;
  • латунь.

Найдешевші ручки з силуміну. Вони не відрізняються довговічністю і міцністю, рано чи пізно така ручка зламається і її доведеться міняти на нову. Ручки з алюмінію трохи міцніші, але по своїм експлуатаційним характеристикам не поступаються більш дорогим аналогам. Така фурнітура легка і довговічна і відмінно підходить для міжкімнатних дверей.

Сплав ЦАМ (цинк, алюміній, мідь) ще більш міцний. Ручку для вхідних дверей бажано вибирати тільки з цього сплаву або з нержавіючої сталі.

Максимальну надійність і довговічність гарантують ручки з нержавіючої сталі або латуні. Ці матеріали не бояться механічних навантажень, добре справляються з перепадами температури і вологості. Їх можна ставити на вуличні вхідні двері.

Де купити дверні ручки Апекс?

Інтернет магазин APECS.KIEV.UA пропонує великий вибір ручок для дверей різних типів. Вибрати ручку як для міжкімнатних так і вхідних дверей можна у нас на сайті за допомогою зручного фільтру. На сторінці практично кожного товару є файл з кресленням виробу, фото і актуальна ціна. Доставку здійснюємо Новою Поштою по Києву і всій території України.

Часті питання по дверним ручкам Апекс