Навісні замки

на сторінку
Показані 1 - 12 із 90 пунктів
Показані 1 - 12 із 90 пунктів

Навісні замки Apecs

Замок навісний Apecs – замикає пристрій, яке встановлюється на господарські будівлі, ворота і безліч інших приміщень. Але тільки цим використання замків не обмежується, вони також можуть використовуватися для захисту від розтину кейсів, дипломатів, сумок, шафок в роздягальнях. Навісні замки є дуже затребуваною продукцією завдяки простій конструкції, захист від механічних пошкоджень і вигідною ціною.

Види навісних замків Apecs

За матеріалом виготовлення:

  • латунь – міцні і міцні замки, не бояться корозії;
  • чавун – недорогі і міцні замки, не бояться корозії і механічного впливу;
  • нержавіюча сталь – найнадійніші замки, можуть доповнюватися противовзломними механізмами;
  • алюміній – невелика вага замка.

За типом навішування:

  • відкритий з напівкруглої дужкою;
  • всепогодний з ущільненням (в гумі), запобігає потраплянню вологи в корпус замка;
  • замок закритого типу з металевим «пальцем» з високоміцної сталі.

При виборі навісних замків Apecs необхідно враховувати спосіб кріплення. Найчастіше слабкою ланкою захисту є не сам замок, а спосіб його кріплення. Часто набагато простіше відірвати скоби, ніж зламати сам замок або підібрати до нього відмичку.

Питання та відповіді про навісним замкам Апекс

Який замок вибрати для гаража?

Для гаража краще вибрати вологостійкий навісний замок в гумі, наприклад:

Що таке амбарний замок?

Амбарний замок – це застаріла назва навісного замка. Такий тип замка характеризується наявністю дужки, яка вставляється в провушини, закріплені на дверях і дверному коробі. Спочатку призначався для замикання нежитлових приміщень – комор.

Що таке кодовий навісний замок?

Кодовий навісний замок – це замок, який не вимагає ключа для відкриття. Переваги такого замка – неможливо втратити ключі, можна швидко передати код іншій людині на відстані, багато замків дозволяють змінити код.

Що таке замок краб, замок-черепашка?

Замок-краб або замок-черепашка – це системи закритого типу, дужкою якого є циліндричний стрижень, який повністю знаходиться всередині корпусу замка. Призначені для для замикання гаражів, хвірток, воріт і інших приміщень.

З яких матеріалів виготовляють навісні замки?

Найпоширеніші матеріали для виготовлення навісних замків – чавун, латунь, алюміній і нержавіюча сталь. Найпопулярніші і недорогі – навісні замки з чавуну.