При замовленні через кошик на сайті (без дзвінка) – знижка 5%

Замок поштовий

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Якщо ви дбаєте про безпеку своїх листів та посилок, то замок для поштової скриньки є необхідним елементом. Наявність замку на поштовій скриньці дозволяє убезпечити ваші документи та посилки від сторонніх очей. Це особливо важливо, якщо ви отримуєте пошту з конфіденційною інформацією або цінними предметами.

Типи замків для поштових скриньок

Існує кілька типів замків для поштових скриньок, кожен з яких має свої особливості:

 • Ключові замки. Це найпростіший тип замків у поштову скриньку. Вони відкриваються та закриваються за допомогою ключа, який зазвичай постачається в комплекті із замком. Вони надійні та дешеві, але якщо ви втратите ключ, то замок доведеться ламати.
 • Кодові замки. Кодові замки дозволяють відкрити поштову скриньку за допомогою заданого коду. Вони надійніші, ніж ключові замки, оскільки код можна змінити будь-якої миті. Однак, якщо ви забудете код, доведеться замінити замок.

Як встановити замок на поштову скриньку

Встановлення замка для поштової скриньки не повинно викликати труднощів, якщо ви виконуєте інструкції та маєте необхідні інструменти.

 1. За допомогою ключа необхідного розміру зніміть старий поштовий замок, якщо його було встановлено раніше. Очистіть поверхню, на яку встановлюватиметься новий замок.
 2. Встановіть новий поштовий замок на вибране місце. Зазвичай для установки потрібно використовувати гвинти чи гайки, які йдуть у комплекті із замком.
 3. Перевірте, що замок на поштову скриньку працює коректно. Спробуйте відкрити та закрити поштову скриньку за допомогою нового замка. Якщо замок працює неправильно, перевірте інсталяцію та дотримуйтесь інструкцій виробника.

Купити замок для поштової скриньки

Виберіть замок для поштової скриньки, який відповідає вашим вимогам, і ви зможете спокійно відправляти та отримувати пошту, не турбуючись про її безпеку. Наші замки виготовлені з якісних матеріалів та мають міцну конструкцію, яка протистоїть злому та всім погодним умовам.

Придбайте замок для поштової скриньки сьогодні і будьте впевнені в його надійності та безпеці.

Часті питання по поштовим замкам

 • Які замки поштові найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими є моделі:

 • Які замки поштові найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші замки поштові в цьому році:

 • Який замок потрібний для поштової скриньки?

  Для найпоширенішої квартирної поштової скриньки із сталевого листа необхідний замок довжиною 16 мм. Довжина замка є в назві моделі, наприклад APECS САМ-16 або Avers CAM-01/16.

 • Що робити, якщо зламався замок у поштовій скриньці?

  Якщо зламався замок у поштовій скриньці, слід звернутися до свого ЖЕКу, ОСББ або іншої організації, яка забезпечує збереження житлових будинків та належне їх використання. Якщо комунальна служба не може допомогти, можна звернутися до професійного слюсаря або майстра з ремонту замків. Не рекомендується самостійно намагатися відкрити або розібрати зламаний замок, оскільки це може призвести до ще більшого пошкодження скриньки.

 • Як замінити замок у поштовій скриньці?

  Для заміни замка в поштовій скриньці необхідно зняти старий замок, очистити поверхню та встановити новий замок за допомогою кріпильної гайки, яка йде в комплекті із замком.