При замовленні через кошик на сайті (без дзвінка) – знижка 5%

Порядок і умови використання сайту

Увага! Перед переглядом сайту Apecs.kiev.ua (далі «Сайт») уважно прочитайте дані умови (далі «Умови використання сайту»). Якщо ви не згодні з цими умовами – не використовуйте цей сайт.

Умови використання сайту можуть час від часу оновлюватися. Нові версії будуть розміщені на сайті  www.apecs.kiev.ua і вступають в силу відразу після їх опублікування. Використовуючи Сайт, вам потрібно регулярно перевіряти, чи були внесені зміни або оновлення в Умовах використання сайту.

Використання сайту

Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на сайті Apecs.kiev.ua. На Сайті в будь-який час без повідомлення можуть бути проведені зміни в матеріалах, послугах, продуктах і цінах. У разі старіння інформації про товари і послуги, цей сайт зобов'язуємося оновлювати їх. Apecs.kiev.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Apecs.kiev.ua не гарантує, що робота цього сайту буде безперервною або безпомилкової, або що Сайт не містить вірусів або інших складових, які можуть завдати шкоди обладнанню або програмному забезпеченню, а також що Сайт буде сумісний з обладнанням або програмним забезпеченням, яке ви можете використовувати, і не гарантує, що Сайт буде працювати весь час або в будь-який час.

Ви погоджуєтеся відшкодувати, забезпечити захист і звільнити Apecs.kiev.ua і пов'язаних з ним осіб від будь-якої відповідальності або збитків, зумовлених порушенням вами Умов використання сайту або вашого використання Сайту.

Реєстрація на сайті

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для прийняття Умов використання сайту. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цими та умови користування до моменту реєстрації на Сайті. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Відгуки та зворотній зв'язок

Залишаючи відгуки на Сайті під особистим логіном і паролем, Користувач несе відповідальність за достовірність наданих даних, згідно з чинним Законом України. У разі, якщо дане повідомлення є незаконним, загрозливим, наклепницьким, образливим морально, порушує авторські права, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України, коментар може бути видалений без попередження і вашої згоди. Також він може бути безоплатно використаний на свій розсуд. Apecs.kiev.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Чи не публікуються відгуки:

  • з ненормативною лексикою і образами;
  • з великою кількістю граматичних помилок;
  • з посиланнями на інші сайти;
  • з аналізом чужих відгуків без опису особистого досвіду;
  • з персональними даними третіх осіб (прізвище та ім'я, особистий телефон, домашню адресу і інша інформація);
  • без опису досвіду взаємодії з товаром або послугою.

Використання персональних даних

При оформленні замовлення або реєстрації на Сайті збирається ваші ПІБ, e-mail, номер телефону, місто та адресу проживання (або адреса доставки). Ця інформація використовується для формування бази клієнтів, розсилки електронної пошти, sms-розсилки або інших комунікацій. Ви можете змінювати або видаляти свої персональні дані в разі реєстрації на Сайті.

Посилання на інші сайти

На нашій сторінці можуть міститися посилання на інші сайти, які ми не контролюємо. Ми не несемо відповідальності і будь-яких фінансових зобов'язань щодо матеріалів, які доступні на сайтах таких третіх осіб. Рекомендуємо вам прочитати умови використання та положення про конфіденційність всіх сайтів третіх осіб, перш ніж користуватися такими сайтами або надавати свої персональні дані або будь-яку іншу інформацію на такі сайти або через них.

Обмеження або блокування доступу до Сайту

У разі порушення цих Умов використання сайту, в тому числі в разі використання Сайту або окремих елементів Сайту не за призначенням, доступ до Сайту може бути обмежений або заблокований.

В цілому залишаємо за собою право частково або повністю змінювати, блокувати або припиняти роботу сайту або його контенту в будь-який час і з будь-якої причини.

Інші умови

Якщо одне з цих Умов використання сайту є недійсним або визнається недійсним судом, це не буде впливати на силу інших умов.